• Typuj wyniki meczów, stwórz najdłuższą serię poprawnych trafień i zostań najlepszym typerem
  • Dołącz do zabawy w każdej chwili i typuj zwycięzców meczów Twojej ulubionej dyscypliny
  • Stwórz swoją prywatną ligę i rywalizuj z przyjaciółmi

Ranking najlepiej typujących

#GraczNajdłuższa seriaSeriaTrafione meczeNietrafione meczeCelność
41.Black WarsBlack Wars1422388%
42.Jean08Jean0814551282%
43.Cassius ChaereaCassius Chaerea14531282%
44.ramireeezramireeez14381079%
45.Krzysztof Jarzyna ze SzczecinaKrzysztof Jarzyna ze Szczecina14541578%
46.PIOTREK.KPIOTREK.K14491478%
47.A.Thomaass AnwilA.Thomaass Anwil14531677%
48.LateralusLateralus14551875%
49.Żelazna DziewicaŻelazna Dziewica13541084%
50.korbelkorbel13391080%
51.Damian-JarocinDamian-Jarocin1330879%
52.brolsonbrolson1326779%
53.Grzegorz ŚwiderskiGrzegorz Świderski13561678%
54.JeanpaulJeanpaul13411277%
55.Michał PodkulinskiMichał Podkulinski1325974%
56.Dr.sowaDr.sowa1323972%
57.Janusz MaciejewskiJanusz Maciejewski13544356%
58.KanakisKanakis1216194%
59.graba1980graba19801222388%
60.Seweryn BanasikSeweryn Banasik1246787%