• Typuj wyniki meczów, stwórz najdłuższą serię poprawnych trafień i zostań najlepszym typerem
  • Dołącz do zabawy w każdej chwili i typuj zwycięzców meczów Twojej ulubionej dyscypliny
  • Stwórz swoją prywatną ligę i rywalizuj z przyjaciółmi

Ranking najlepiej typujących

#GraczNajdłuższa seriaSeriaTrafione meczeNietrafione meczeCelność
Judas PriestJudas Priest20200100%
LateralusLateralus20200100%
Jarosław GajdaJarosław Gajda1818290%
4.LewaTywaLewaTywa1830977%
5.Kaziuk BartoszkoKaziuk Bartoszko1628878%
6.RezusRezus1627877%
7.Anonimowy HazardzistaAnonimowy Hazardzista1628976%
7.Laura PalmerLaura Palmer1628976%
9.kierofca bombofcakierofca bombofca1527877%
10.piczy kłakpiczy kłak1527975%
10.dziunia blondidziunia blondi1527975%
10.Dr LecterDr Lecter1527975%
13.český vlakčeský vlak15271073%
14.Inferno IIInferno II1425778%
15.snerghsnergh1426876%
16.Moks CoxMoks Cox1426974%
17.HydraHydra14241267%
18.Wojtek 11Wojtek 111331879%
19.kiła - mogiłakiła - mogiła1325876%
20.Kaczysław I MlaskaczKaczysław I Mlaskacz1328976%