• Typuj wyniki meczów, stwórz najdłuższą serię poprawnych trafień i zostań najlepszym typerem
  • Dołącz do zabawy w każdej chwili i typuj zwycięzców meczów Twojej ulubionej dyscypliny
  • Stwórz swoją prywatną ligę i rywalizuj z przyjaciółmi

Ranking najlepiej typujących

#GraczNajdłuższa seriaSeriaTrafione meczeNietrafione meczeCelność
SzaroldSzarold2436980%
ZepZep2344590%
gera22gera222339589%
4.Pan wszystkich PanówPan wszystkich Panów2128293%
5.DW71DW712042884%
6.Piotr BulagaPiotr Bulaga1832880%
7.Krzysztof Jarzyna ze Szczecina.Krzysztof Jarzyna ze Szczecina.1722292%
8.staanstaan1737882%
9.kilerkiler1637980%
10.Cassius ChaereaCassius Chaerea1532586%
11.Filip BanasikFilip Banasik1530781%
12.ManuelManuel1529878%
13.TexTex1431489%
14.Sławomir KropiszSławomir Kropisz1431879%
15.PO-KO-nara świrusPO-KO-nara świrus14521874%
16.Pan SzakalPan Szakal1320483%
17.wojteks23wojteks231334783%
18.KorculaKorcula13351078%
19.radstefradstef1328976%
20.zyx007zyx00713451773%