• Typuj wyniki meczów, stwórz najdłuższą serię poprawnych trafień i zostań najlepszym typerem
  • Dołącz do zabawy w każdej chwili i typuj zwycięzców meczów Twojej ulubionej dyscypliny
  • Stwórz swoją prywatną ligę i rywalizuj z przyjaciółmi

Ranking najlepiej typujących

#GraczNajdłuższa seriaSeriaTrafione meczeNietrafione meczeCelność
21.mataszekmataszek13401671%
22.Kaziuk BartoszkoKaziuk Bartoszko13482071%
23.Elektrotrend Sklep Z LampamiElektrotrend Sklep Z Lampami1221291%
24.Jarek MarynowskiJarek Marynowski1217385%
25.robert jasnyrobert jasny1239883%
26.PIOTREK.KPIOTREK.K1235881%
27.Axel_78Axel_781233979%
28.Kazimierz ZankowiczKazimierz Zankowicz12421278%
29.FUSIAKFUSIAK1228976%
30.Jean08Jean0812381375%
31.ZlinqZlinq12431574%
32.MadejskiMadejski1220774%
33.marma1marma112511874%
34.A.Thomaass AnwilA.Thomaass Anwil12431870%
35.Waldemar MuzykaWaldemar Muzyka12221167%
36.Andrzej PopowiczAndrzej Popowicz12271466%
37.ScuffyScuffy1121195%
38.Angelika KowalczykAngelika Kowalczyk1118290%
39.KoczrenKoczren1133489%
40.Karol MadajczykKarol Madajczyk1135588%