• Typuj wyniki meczów, stwórz najdłuższą serię poprawnych trafień i zostań najlepszym typerem
  • Dołącz do zabawy w każdej chwili i typuj zwycięzców meczów Twojej ulubionej dyscypliny
  • Stwórz swoją prywatną ligę i rywalizuj z przyjaciółmi

Ranking najlepiej typujących

#GraczNajdłuższa seriaSeriaTrafione meczeNietrafione meczeCelność
21.Łukasz Byczy FanŁukasz Byczy Fan1530683%
22.DarkalovDarkalov1522776%
23.Albin GniadyAlbin Gniady15311272%
24.widzewiacywidzewiacy1429585%
25.Mirosław BatkoMirosław Batko1420483%
26.szybkiiszybkii1434783%
27.HERRERAHERRERA1427682%
28.Axel78Axel781432880%
29.Henryk FojtHenryk Fojt1415479%
30.kingulkakingulka1420677%
31.kemal72kemal7214421475%
32.R AdiR Adi1318290%
33.Mariusz-idolMariusz-idol1319386%
34.TSPTSP1336784%
35.TexTex1334783%
36.GRUTGRUT1326681%
36.Paweł FolmanPaweł Folman1326681%
38.DARIUSZDDARIUSZD1324680%
39.Don_matteo30Don_matteo301332880%
40.Damian-JarocinDamian-Jarocin1322679%